Zestaw sprawi dzieciom wiele radości związanej z zabawą w piekarnię

Dzieci często uwielbiają bawić się w sklep czy gotowanie. Czynności te wzbudzają spore zainteresowanie szczególnie wśród dziewczynek. Dzięki zestawowi “KookyLoos Pop Up Tiffany’s Bakery” mają okazję tego doświadczyć i dobrze się bawić.

Kuchenne szaleństwa i niezwykłe wypieki – KookyLoos Pop Up Tiffanys Bakery

Popularna seria lalek proponuje tym razem młodym miłośniczkom gotowania wiele atrakcji. Przygotowana została z myślą o nich piekarnia, która może imponować swoimi wyrobami. Wszystko zostało wykonane w taki sposób, żeby dać namiastkę realności, co jeszcze lepiej wpływa na zainteresowanie zabawą. Postanowiłem nabyć ją dla mojej córki, która jest nią zachwycona i praktycznie każdego dnia przygotowuje różne ciekawe wypieki. Poszczególne elementy tego zestawu sprawiają, że dziecko może poczuć magię prawdziwych kulinarnych szaleństw.

Zestaw nie może obejść się oczywiście bez lalki, która ma swój specjalny strój do pracy. Kiedy otworzy się to magiczne pudełko, to oprócz lalki znajdują się w nim: piekarnik, stół, lodówka i podstawka do ciasta. Pomyślano również o rękawie cukierniczym. Można go wykorzystać do zwilżania wodą brzegów ciasta, co moja pociecha uwielbia i często z niego korzysta. Gotowe wyroby można dodatkowo udekorować i efekty są naprawdę zdumiewające. Zabawka w ten sposób sprawia nie tylko dużo radości, lecz i uczy gotowania i pieczenia. Dochodzi do tego jeszcze możliwość sprzedawania wypieków i przekłada się to na kolejną atrakcję w postaci prowadzenia sklepu cukierniczego. Dziewczynki mogą w ten sposób urozmaicić sobie zabawę.

Warto sprawdzić zestaw “KookyLoos Pop Up Tiffany’s Bakery” ze względu na jego walory

Każdy element wykonany jest estetycznie i zadbano też o wysoką jakość. Przyłożono się także do detali, które czynią piekarnię ładnym i realistycznym miejscem. Wpływa to dobrze na fascynację dziecka aktywnością związaną z przygotowywaniem pysznych wyrobów cukierniczych. Jeśli szuka się pomysłu na zajmującą aktywność dla pociech, to ta propozycja od Magic Box jest świetnym wyborem. Zapewne już wkrótce z jej pomocą zacznie się doskonała zabawa. Smakowite ciasta oraz inne pyszności niebawem pojawią się na stołach.