Słodka zabawa. Otwórz niepowtarzalną cukiernię z pomocą laleczki Tiffany!

Seria Kookyloos Sunday Funday podbija serca wielu dziewczynek marzących o posiadaniu własnych, nowych minilalek. Zestawy znajdujące się w kolekcji zawierają w sobie niezwykłe dodatki, które urozmaicają zabawę i pozwalają na rozbudzenie wyobraźni dziecka. To doskonały prezent dla każdej małej odkrywczyni świata. Na szczególną uwagę zasługuje KookyLoos Pop Up Tiffany s Bakery. Z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim dziewczynkom uwielbiającym ciastka, torty i kolorowe słodycze. Dlaczego zestaw ten jest idealnym pomysłem na podarunek? Czym zawdzięcza sobie popularność i ogólnoświatowy sukces? 

Zabawa na poprawę humoru

Laleczki KookyLoos Sunday Funday mają różnorodne charaktery, dlatego potrafią uszczęśliwić każde dziecko. Tiffany to mistrzyni cukiernictwa, z którą dziewczynki przygotują pyszne wypieki. Za sprawą magicznego guzika można zmieniać minę laleczki i dostosowywać ją do własnego nastroju. Ta przyjazna i niezwykle radosna królowa tortów z pewnością zachęci pociechy do zgłębiania zainteresowań i rozwijania własnych pasji. Ponadto Tiffany posiada sklep z ciastami, w którym dzieci poznają wspaniały zawód cukiernika. 

Urocza cukiernia- KookyLoos Pop Up Tiffanys Bakery szybka wysyłka

Dziewczynki mogą pomóc Tiffany w obsługiwaniu klientów i sprzedawaniu wypieków. Cukiernia zamknięta w przenośnym pudełku pozwala na zabranie zestawu w każde miejsce. KookyLoos Pop Up Tiffany s Bakery posiada tematyczne akcesoria, które sprawią, że zabawa nabierze zupełnie nowego wymiaru. To niepowtarzalny pomysł na prezent, który zachwyci wszystkie wielbicielki kolekcjonerskich lalek. 

Stylowa kolekcja – VIP Pets Glitter Twist – Figurka Mix S2 (seria brokatowa) 

KookyLoos Sunday Funday składa się z 12 pakietów zawierających oryginalne figurki. Laleczki różnią się wyglądem, ubiorem, osobowością, a także swoimi hobby. Dziewczynki mogą zebrać całą serię i bawić się z nowymi lalkami, wspaniale spędzając wolny czas. Będą one niesamowitym upominkiem na każdą okazję, taką jak Mikołajki, święta, Dzień Dziecka czy urodziny. Z tego powodu warto pozwolić dziecku na stworzenie kolekcji, która sprawi mu radość i zapewni wyjątkowe wspomnienia z dzieciństwa.