Piekarnia Tiffany – zabawka przenosząca do świata pysznych wypieków

Przechodząc obok piekarni ze świeżym pieczywem oraz pysznymi aromatycznymi ciastami i drożdżówkami trudno pozostać obojętnym. Wypieki kuszą nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Maluchy fascynują się zróżnicowanym kolorem i kształtem słodkości. Nic więc dziwnego, że w domu same próbują wcielić się w rolę cukiernika i przygotować słodkości dla całej rodziny. KookyLoos Pop Up Tiffany s Bakery to zestaw, dzięki któremu pociechy mogą przekonać się, jak działa piekarnia. 

VIP Pets Glitter Twist – Figurka Mix S2 (seria brokatowa)

KookyLoos Pop Up Tiffanys Bakery w atrakcyjnej cenie to urocza laleczka KookyLoos, która ma swoją własną piekarnię. Zestaw z pewnością zafascynuje dzieci interesujące się gotowaniem i pieczeniem. W jego skład wchodzą:

-Tiffany, urocza laleczka KookyLoos,

– strój dla laleczki,

– piekarnik, w którym przygotować można pyszne ciasta,

– lodówka, stół oraz obracająca się tacka, która pozwala na wymyślne dekorowanie wypieków,

– dekoracje, które pojawiają się pod wpływem wody,

– inne akcesoria.

Rozwijająca zabawa

Zestaw Tiffany’s Bakery to produkt, dzięki któremu pociechy zażegnają nudę. Wspólnie z uroczą laleczką ugotują torty zachwycające wyglądem i wielkością. Zabawa w cukiernika pochłonie dziecko do reszty, zapewniając jednoczesny rozwój. Tworzenie kolejnych wypieków pozytywnie wpływa bowiem na wyobraźnię oraz kreatywność dzieci. Sprostanie wymaganiom klientów zebranych przed piekarnią to nie lada wyzwanie! Z pomocą przyjdzie dołączony do zestawu rękaw cukierniczy. Pozwala on dekorować ciasta wodą, pod wpływem której na brzegach tortów pojawiają się piękne ozdoby. Klienci z pewnością ucieszą się, dostając wypiek z oryginalnymi dekoracjami. Mnóstwo zadań do wykonania sprawia, że czas mija szybko i w mgnieniu oka nastaje godzina zamknięcia piekarni. Jednak bez obaw! Tiffany sprzedaje swoje pyszne wypieki każdego dnia.

KookyLoos Pop Up Tiffany s Bakery to produkt, który doskonale sprawdzi się u małych fanów pieczenia. Do zabawy zaangażować można całą rodzinę. Pociecha z pewnością ucieszy się, gdy będzie mogła przyrządzić pyszności dla rodziców oraz rodzeństwa.